Szukam przeciwnika - Combat Mission x2 ( BN,FI,RT,BS, ... )
Pomocy! Jak zainstalować te płatne pacze w Normandii z Commonwealthem? Zainstalowałem upgrade 3 i 4... i dodatek commonwealth stał się nieaktywny. Spróbowałem jeszcze raz na to zainstalować Commonwealth i teraz gra nie działa. Spróbuje wszystko zainstalować od nowa. Trzeba to robić w jakiejś kolejności czy jak?
  Odpowiedz
Najlepej zainstaluj grę z nowego instalatora ( trzeba go pobrać ze strony BF), następnie aktywuj dostępne dodatki/klucze jako pierszyw wgraj ten od patcha 3.0 a powinno wszystko działać.
CMBN CMFI CMRT CMFB CMBS
  Odpowiedz
(05-01-2018, 23:08)TheTrooper napisał(a): W końcu zaktualizowałem swoją Normandię do wersji 4. Jest ktoś chętny na partyjkę(Normandia plus Commonwealth)?

Bardzo chetny... mam CMBN z Commonwealth i Market Garden zaktualizowane do wersji 4 jak rowniez CMFI z GL rowniez do v4...
jest jeden problem - ja bardzo niewiele gralem w "nowe" CM... gralem w lidze CMBO i troche CMAK... ale w wersji 2 jestem totalny noob... pamietam, ze zniechecil mnie niewiarygodny spotting i celnosc wszelkiej broni maszynowej lub pLot w kampanii... np. moja piechota byla siekana z 700m przez MG42... ale pomimo wszystko postanowilem sprobowac jeszcze raz jak zobaczylem na youtube jak ludzie swietnie sie posluguja dymem i ogniem oslonowym by zabezpieczyc podejscie...
  Odpowiedz