Combat Mission Final Blitzkrieg
Ja w nowych kombatach na początku miałem kilka "dziwnych" sytuacji ale jakoś nie wpłyneły specjalnie na mój ogólny odbiór gry. Może wszystkie większe bugi się skupiły na Traunie... Uśmiech Ciekawe czy na funkcjonowanie gry może mieć wpływ sprzęt na ktorym jest odpalana?
 CMBN CMFI CMRT Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
Wally - .. sprzęt i stosunek użytkownika ;-)
Ja natomiast zauważyłem, że CMFB jest bardziej niż inne CM-y wrażliwa na artefakty graficzne. Kiedy uśpię komputer z włączoną grą a potem uruchomię go ponownie to w grze znikają mi koła halftracków a gąsienice i części oporządzenia żołnierzy stają się zupełnie czarne, jakby nagle przestały się wczytywać bitmapy. Nagle potrafią zniknąć też hełmy i wojaki biegają na mrozie z gołymi głowami. Jeszcze się przeziębią ;-) Nie zauważyłem takich problemów grając w demko na win7. Potem zainstalowałem pełną wersję i było OK ale kilka dni później uaktualniłem system do Win10 i wtedy nastąpił wysyp takich ciekawostek. Co prawda uaktualnił się sterownik do Radeona ale nie zmieniło to sytuacji.
Problemów tych nie ma w pozostałych CM-ach.
CMBS CMBO CMBB CMAK CMBN CMFI CMRT CMFB
  Odpowiedz
Może rzeczywiście gra odpłaca sceptykom i Traun skazany jest na "szorstką przyjaźń" Uśmiech
A wracając do tematu - ja na podstawie dema i opinii forumowych jestem coraz bliżej zakupu. Zapowiadało się że nikt nie kupi a tu lada chwila brak Ardenów będzie skutkował wykluczeniem towarzyskim...
 CMBN CMFI CMRT Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
Ja mam win 10 zainstalowaną grę i żadnych dziwnych rzeczy nie zaobserwowałem, a gra różnie zrzucona na pasek itp. Co prawda mam kartę GF bo lepiej chodzi niż na Radeonie.
CMBN CMFI CMRT CMFB CMBS
  Odpowiedz
Być może pomoże reinstalacja gry na Win10. Bo aktualizacja do Win10 miała miejsce już po zainstalowaniu pełnej wersji CM.
  Odpowiedz
Ja mam Radeona R9 380 i żadnych błędów graficznych nie obserwuje - a polepszyłem grafikę poprzez sterowniki karty. Grę często minimalizuje itd.
  Odpowiedz
W ustawieniach combata jest jakaś opcja dotycząca radeonów, może tam trzeba coś zmienić.
CMBS CMBN CMRT Ultimate General: Gettysburg
  Odpowiedz
Waśnie pojawił się patch 1.02 trochę usprawnień http://www.battlefront.com/index.php?opt...Itemid=612
CMBN CMFI CMRT CMFB CMBS
  Odpowiedz
Skoro juz zaczalem pisac na tym forum....

Zawsze mnnie wkur..... no tego, ze na Zachodzie jest przyjete ze "ostatni blitzkrieg" to sa Ardeny w '44.

A to jest nieprawda.

Ostatni blitzkrieg, czyli uderzenie powaznych pancernych i wspomagajacych sil III Rzeszy to jest ofensywa "Frühlingserwachen" w rejonie Jeziora Balaton na Wegrzech.
Operacja miala na celu przebic sie do desperacko broniacego sie Budapesztu. Sily byly niesamowite i to byla ofensywa na serio - Sowieci kopali i przygotowywali obrone do 30+ km wglab....

Ostatni blitzkrieg to byl w 1945, a nie w '44.

Dziekuje.

Podpis,
Wkur.... tego tam, polak co jak czyta zachodnia "historie" to go krew zalewa.
Next up, Enigma zostala rozgryziona przez brytyjczykow, i to swiat wie, a nie przez jakichs tam polakow czy jak im tam.
  Odpowiedz
Uncle Timo - DOKLADNIE! Szkoda, że na razie nie ma tego w CMRT...
  Odpowiedz
Ogladać?

https://youtu.be/SDwxfWHtAz0
CMBS CMBN CMRT Ultimate General: Gettysburg
  Odpowiedz