war thunder
Ktoś grywa ? Kiedyś w latach 90-tych lubiłem jedną z pierwszych gier 3d -Abrams - i nie wiem dlaczego ale to War Thunder jakoś mi tę atmosferę przypomina - na CM sił i czasu brakuje ale pojeździć czolgiem pare minut calkiem mi się podoba
  Odpowiedz
(01-02-2017, 20:07)mgk napisał(a): Ktoś grywa ? Kiedyś w latach 90-tych lubiłem jedną z pierwszych gier 3d -Abrams - i nie wiem dlaczego ale to War Thunder jakoś mi tę atmosferę przypomina - na CM sił i czasu brakuje ale pojeździć czolgiem pare minut calkiem mi się podoba

Ja ostatnio ciągle... czołgi wszystkich nacji na razie na arkejdzie...
CMBN CMFI CMRT CMBS
  Odpowiedz
tryb realistyczny jest w sumie prosty - symulacyjny to troche wiecej zabawy ale arcadowy to zwykla strzelanka na realistycznym widac różnice szybkosci czolgow, obrotu wieży, podnoszenia lufy jakości armaty itp - zachecam do realistycznego
  Odpowiedz
(02-02-2017, 21:12)mgk napisał(a): tryb realistyczny jest w sumie prosty - symulacyjny to troche wiecej zabawy ale arcadowy to zwykla strzelanka  na realistycznym widac różnice szybkosci czolgow, obrotu wieży, podnoszenia lufy jakości armaty itp - zachecam do realistycznego

Na razie chce dobić do czołgów które chce mieć przede wszystkim Centuriona a na arkejdzie najwięcej się zarabia...
CMBN CMFI CMRT CMBS
  Odpowiedz
Mnie najfajniej gra się w pierwszym tierze wojsk USA - Stuarty rządzą Uśmiech
  Odpowiedz
(03-02-2017, 11:23)mgk napisał(a): Mnie najfajniej gra się w pierwszym tierze wojsk USA - Stuarty rządzą Uśmiech

No o tym które pojazdy są qull a które pase to można by długo rozprawiać - tak ogólnie mnie najlepiej gra się niemcami, później ruskimi, później amerykańcami vel japończykami a najtrudniejsi przynajmniej do 5.0 są brytole.. możemy kiedyś pograć razem ale tak na 4.6 - 5.0 - 6.0 ...
CMBN CMFI CMRT CMBS
  Odpowiedz
ja mam chyba najwyższy pojazd Tygrys w zestawie niemieckim - gdzie i tak wole PZiVf2 - tu można nieźle poznać zalety i wady czołgów także w kontekście CM - nie gram aż tak dużo i nie wydaje kasy na tę grę Oczko
  Odpowiedz
Próbowałem trochę w to pograć i fakt, że gierka ma potencjał, ale niestety jak na razie para idzie w gwizdek, gra jest przewidywalna do bólu, nudna, mało dynamiczna. Może jakby nie było WOTa, to miałaby szansę zaistnieć w szerszej świadomości, ale tak, to niestety pozostaje tylko cieniem swojego pierwowzoru, bez szans na wypłynięcie na szersze wody.
CMBN CMBO CMBB CMAK CMFI CMRT CMFB CMBS Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
(03-03-2017, 20:14)podmuch_zdupy napisał(a): Próbowałem trochę w to pograć i fakt, że gierka ma potencjał, ale niestety jak na razie para idzie w gwizdek, gra jest przewidywalna do bólu, nudna, mało dynamiczna. Może jakby nie było WOTa, to miałaby szansę zaistnieć w szerszej świadomości, ale tak, to niestety pozostaje tylko cieniem swojego pierwowzoru, bez szans na wypłynięcie na szersze wody.

Moim zdaniem to wot nie dorasta jej do pięt - wygląd map, wygląd modeli czołgów, system zniszczeń, no i trzy tryby rozgrywki od arcade do symulacji ... dla mnie wot to kiszka...
CMBN CMFI CMRT CMBS
  Odpowiedz
(03-03-2017, 21:46)Traun napisał(a): Moim zdaniem to wot nie dorasta jej do pięt - wygląd map, wygląd modeli czołgów

Ach ta dzisiejsza młodzież, a przecież grafika to nie wszystko, liczy się miodność, może w Wocie kółeczka się tak nie kręcą, ale grywalność ponad wszystko.
CMBN CMBO CMBB CMAK CMFI CMRT CMFB CMBS Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
A ja się zgadzam z Traunem
  Odpowiedz
(07-03-2017, 09:53)Snols napisał(a): A ja się zgadzam z Traunem

A miliardy much zjadają codziennie gówno...
  Odpowiedz
chyba za bardzo się wczuwasz w rolę trolla
 CMBN CMFI CMRT Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
(07-03-2017, 12:31)podmuch_zdupy napisał(a):
(07-03-2017, 09:53)Snols napisał(a): A ja się zgadzam z Traunem

A miliardy much zjadają codziennie gówno...

No cóż trudno mi polemizować z takimi argumentami. Uznaje wyższość WoT-a.
  Odpowiedz
ja gram. Mam BR 5.7 niemcy 5.3 Ruski 4.0 Angole 3.7 Usaki
CMBB CMAK Ponad 450 gier.
  Odpowiedz
Ja trochę pograłem, niestety coś nie tak było z moją grafiką i grywalny w zasadzie był dla mnie tylko samolot. Aczkolwiek przyznaję że fajnie się bawiłem.
 http://steamfactory.pl - sklep z koszulkami, z możliwością zamówienia własnych nadruków.

CMBO CMBB CMAK CMRT CMFB CMFI Ultimate General: Gettysburg   War in the East
  Odpowiedz

Skocz do: