CMBN - problem z uruchomieniem
witam wszystkich
Ostatnio przypomnialem sobie ze w 2011 kupilem w Battlefroncie CM BN.   Postanowilem powrocic do tej pozycji. Moje konto w BF istnieje wiec nie bylo problemu z license key. Scisgnalem i zainstalowalem gre. Jakiez bylo zdziwienie ze gra nie dziala i pojawia sie komunikat UI not found... 
Czy ktos z Was mial podobny problem? Jesli tak prosze o pomoc i informacje co powinienem zrobic.
Bede bardzo wdzieczny za wyjasnienie. Moj email sebollsj@gmail.com
Pozdrawiam Seboll
  Odpowiedz
Witam proponuje napisać ticket do pomocy technicznej battlefrontu. Odpowiadają bardzo szybko bo kiedyś tez miałem problemy. Co do samej gry czeka cię trochę patchowania. Z tego co pamietam wersja 2,0 jest za darmo i potem patche do niej są te do ściągnięcia. Za wyższe wersje silnika trzeba juz zapłacić. Masz tez rozszerzenia oczywiście gry takie jak cm comonwheel, cm market garden, vehicles pack, map pack. Najnowsza wersja gry to 4,0. Sama podstawka bez patchowania szybko spowoduje że zniechęcisz się do grania bo jest w niej masę
Błędów które poprawiano co jakiś czas.
  Odpowiedz
Zgłoś na Helpdesk, rozumiem że problem pokazał się przy aktywacji gry. Gra w wersji 2.12 nie jest taka tragiczna, większość błędów została usunięta. Płatne update do wersji 3.0 i 4.0 dodają kilka nowych funkcji.
CMBN CMFI CMRT CMFB CMBS
  Odpowiedz
Ja kiedyś pisałem do pomocy BF, gdy przeinstalowywałem gry na nowe kompy i trzeba było dezaktywować stare licencje. Odpisali bardzo szybko.
CMBS CMBO CMBB CMAK CMBN CMFI CMRT CMFB
  Odpowiedz

Skocz do: